Sufity Podwieszane

SUFITY RASTROWE

Sufity rastrowe typu Open Cell

SUFITY PODWIESZANE

PANELE LISTWOWE

Blachy aluminiowe i stalowe

Elewacje wentylowane

Okładziny listwowe

Blachy aluminiowe i stalowe

TYTANIUM PRUSZYŃSKI

Blacha aluminiowa Na RĄBEK

Dachy Aluminiowe

PREV
NEXT

Witamy w firmie Punto Pruszyński

 

punto_hauptFirma PUNTO na polskim rynku budowlanym istnieje od 1994 roku, a od maja 2001 wchodzi w skład Polskiej Grupy Kapitałowej Pruszyński, specjalizującej się w dostarczaniu najwyższej jakości materiałów dla budownictwa. W swojej działalności zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości metalowych sufitów (sufity podwieszane), okładzin elewacyjnych oraz profili i akcesoriów do montażu płyt gipsowo-kartonowych (sufity, ściany). Będąc jednym z czołowych polskich producentów profili do “suchej zabudowy” dostarczamy swoje wyroby licznym partnerom handlowym zarówno w kraju, jak i za granicą. Na bazie ogromnego doświadczenia w metalowych pokryciach dachowych, wykorzystując najnowszy stop metali szlachetnych oraz chronione prawem rozwiązania jak i najnowocześniejszy w Polsce park maszynowy stworzyliśmy unikalne pokrycie dla dachów i elewacji w “technologii rąbka” pod marką Tytanium Pruszyński.

 

 

 

shadow

right

NASZA OFERTA PRODUKTOWASufity podwieszane

Firma PUNTO posiada szeroką ofertę metalowych sufitów podwieszanych oraz okładzin sufitowych. Dzięki bogatej gamie wyrobów istnieje możliwość aranżacji sufitu w każdym pomieszczeniu a także zadaszeń, okapów, podcieni i wiat.

Elewacje

Elewacje firmy Punto Pruszyński to systemy z paneli listwowych montowanych na szynach montażowych "trawerszynach". Panele produkowane są z taśm aluminiowych i stalowych, natomiast żaluzje S/84 wyłącznie z aluminium.

Żaluzje

Żaluzja stała pionowa z paneli S/84 mocowanych zatrzaskowo na szynach montażowych T/30 lub T/45 służy do budowy fasadowych elementów osłonowych lub dekoracyjnych.

Profile

Profile do budowy konstrukcji ścianek i sufitów podwieszanych z płyt gipsowo - kartonowych. Akcesoria do systemów suchej zabudowy: wieszaki, łączniki, pręty oraz narożniki aluminiowe perforowane.

Konstrukcja T24 i T15

Profile poprzeczne posiadają precyzyjne zamki ze stali nierdzewnej pozwalające w łatwy sposób wpinać i wypinać elementy z szyny nośnej dając jednocześnie dużą stabilność sufitu podwieszanego.

Tytanium

Tytanium Pruszyński jest systemem wykorzystującym wyjątkowy stop metali szlachetnych: tytanu i aluminium. Tradycyjna technologia rąbka dzięki temu stopowi uzyskała nowy wymiar.
NOWOŚCINOWOŚĆ!

C/65

BAFFLE

Aktualności - Wydarzenia z życia firmy

PUNTO PRUSZYŃSKI - GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!
DO GÓRY